2018 85 QLED 8K Smart TV Q90 QE85Q900RATXXH

2018 85″ QLED 8K Smart TV Q90 QE85Q900RATXXH – Kokybiškas ir išskirtinis SAMSUNG televizorius. 

Kokie privalumai?

  • Real 8K raišką
  • „Quantum 8K“ procesorius
  • Vaizdo pagerinimas iki 8K
  • Q HDR 4000

Kiek kainuoja?

  • Apie 15 000 EUR

Pirmiausia, tai yra televizorius su sąlyginai dideliu ekranu, tad jis puikiai tiks net ir pakankamai didelėje patalpoje. Tačiau jo ekranas yra išskirtinis ne tik dėl savo dydžio, jis pasižymi ypatinga raiška, kas leidžia džiaugtis neprilygstama vaizdo kokybe. Be to, jis yra išmanusis, kas reiškia, jog turi galimybę prisijungti prie interneto, o tai dar labiau praplečia televizoriaus vartotojui suteikiamas galimybes. Taip pat reikėtų pabrėžti ir išskirtinį dizainą, nors šis televizorius yra nemažas, tačiau pasižymi ypatingu plonumus, kas leidžia jį puikiai derinti prie interjero.

Kokie išskirtiniai gaminiai yra televizorių rinkoje?

Dažniausiai, kai kalbama apie rinkos tendencijas, diskutuojama bei vertinama populiariausi ir dažniausi žmonių pasirinkimai ar įprasčiausios produktų savybės. Tačiau gali būti labai įdomu sužinoti ir išskirtinėmis savybėmis pasižyminčius gaminius, nors pastarieji dažniausiai pasižymi ir didžiausia kaina. Pirmiausia, rinkoje turime didžiulę ekrano raišką ir kartu nemažą jo dydį siūlančius gamintojus ir vienas toks pavyzdys galėtų būti modelis 2018 85″ QLED 8K Smart TV Q90 QE85Q900RATXXH. Taip pat išskirtiniai gali būti televizoriai, kurie turi neįprastą ekraną ir, tikriausiai, teko matyti išgaubtus ekranus turinčius įrenginius. Ir nors dabar visi televizoriai yra ploni, tačiau yra išskirtinai plonų variantų.

2018 85 QLED 8K Smart TV Q90 QE85Q900RATXXH

2018 85″ QLED 8K Smart TV Q90 televizorių pirkti parduotuvėje ar ieškoti internete?

Perkant naują daiktą pirma ir gana nelengva užduotis būna išsirinkti norimą modelį, kadangi šiais laikais jų pasirinkimas yra milžiniškas, nesvarbu, ką perkate, tad ne išimtis yra ir televizorius. Tačiau net atlikus šį apsisprendimą iškyla kita dilema – pirkti internetu ar vertėtų vykti į parduotuvę. Aišku, čia kiekvieno asmeninis apsisprendimas, tačiau dauguma, tikriausiai, žino, kad internetu perkant galima sutaupyti nemažai laiko. Tačiau SAMSUNG televizoriai yra itin geri, tai gali padėti sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, kadangi internete labai greitai galite apžiūrėti skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir juos palyginti, o jau tuomet pasirinkti pigiausią variantą. Kadangi skirtingai pardavėjai labai dažnai siūlo skirtingą net to pačio produkto kainą.