2019 49 QLED 4K Smart TV Q70R QE49Q70RATXXH

2019 49″ QLED 4K Smart TV Q70R QE49Q70RATXXH kaina ir kokybė. Rinkitės Samsung televizorius, nes jie tiesiog yra geri.

Kiek kainuoja šis puikus televizorius?

  • +/- 1339.00 €

Techninė informacija: 

  • 4K UHD 3840 x 2160 QLED Panel
  • HDR10, HDR10+, HLG Support
  • Motion Rate 120 Technology
  • Built-In Wi-Fi & Ethernet Connectivity
  • Bixby, Google Assistant, Alexa Support
  • Screen Mirroring Technology
  • 4 x HDMI / 2 x USB
  • Quantum HDR 8x / Direct Full Array 4x
  • Dolby Digital Plus

Didėjant išmaniųjų įrenginių naudojimui, daugumos jau nestebina galimybė apsipirkti internetu. Vienas didžiausių tokio apsipirkimo privalumų yra sutaupomas laikas, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų, kad įsigytumėte norimą prekę. Tačiau perkant internetu galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Ir taip yra ne dėl to, kad internete viskas būtų pigiau, o dėl to, jog internetas suteikia galimybę labai greitai peržvelgti skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir juos palyginti, o tuomet jau išsirinkti geriausią, kuris, dažniausiai, bus pigiausias. To padaryti lankantis įprastose parduotuvėse nelabai pavyktų.

2019 49 QLED 4K Smart TV Q70R QE49Q70RATXXH

Kuo ypatingas 2019 49″ QLED 4K Smart TV televizorius?

Pirmiausia, šis modelis yra vienas iš naujausių, kadangi prekyboje pasirodė tik šiais metais, todėl iš jo galima tikėtis naujausių technologinių sprendimų. Pirmiausia, šis modelis pasižymi itin aukšta ekrano raiška, kas leidžia mėgautis itin kokybišku vaizdu. Be to, jis priskiriamas prie išmaniųjų įrenginių, o tai reiškia, kad nebus sunku jį prijungti prie interneto, o tuomet prisidės ir papildomos jo naudojimo galimybės. 2019 49″ QLED 4K Smart TV Q70R QE49Q70RATXXH – tai prekė, kuri sulaukia daugelio klientų dėmesio. Taip pat nereikėtų pamiršti ir išskirtinio dizaino, šis televizorius pasižymi ypatingu plonumu, kas leidžia jį tiek kabinti, tiek pastatyti ir abiem atvejais jis puikiai tiks prie namų dizaino.

2019 49 QLED 4K Smart TV Q70R QE49Q70RATXXH

2019 49″ QLED 4K Smart TV Q70R QE49Q70RATXXH ir nuo ko priklauso televizoriaus kaina?

Galima kalbėti nuo ko priklauso konkretaus modelio kaina arba nuo kaip bendrai sudaroma kaina, specialistai pataria žinoti apibendrintą variantą, kadangi jis yra universalesnis ir tik bet kokiu atveju. Taigi, pirmiausiai ji priklauso nuo gamintojo, kadangi jis nustato, kiek turi kainuoti jo gaminiai. Į tą kainą įeina ir išleidimo data, kadangi, kaip ir šiuo atveju, naujas įrenginys bus brangesnis, tačiau tuo pačiu jis pasižymės ir geresnėmis techninėmis charakteristikomis. Be to, tą kainą lemia ir ekrano dydis ir jo raiška. Tad visai logiška, kad didesnis įrenginys kainuos brangiau arba kaina bus didesnė, kai ekranas pasižymės ypatinga kokybe.

Kas vienija kokybę, gera kaina ir puikų dizainą – Samsung televizoriai