49″ UHD 4K Curved Smart TV RU7372 serija 7 UE49RU7372UXXH – Kokybiškas Samsung televizorius ir specialistų patarimai, kodėl reikėtų rinktis būtent šį modelį.

Kiek šis gražuolis kainuoja?

  • +/- 629 EUR

Labai dažnai susiduriame su dilema, pirkti jį internetu ar parduotuvėje. Tikriausiai, dauguma jau žino, kad perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų. Tačiau kartais gali pavykti sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Aišku, tai nereiškia, kad internete visada yra pigiau. Tačiau internetas suteikia galimybę per trumpą laiką apžvelgti daugybės pardavėjų asortimentą, jį palyginti ir tuomet jau išsirinkti geriausią variantą, kuris neretai yra ir pigiausias. Ką padaryti lankantis įprastose parduotuvėse būtų sudėtinga.

49 UHD 4K Curved Smart TV RU7372 serija 7 UE49RU7372UXXH

Kokios yra televizorių naujienų tendencijos?

Vien tuo, kad televizorius puikiai rodo vaizdą, nieko nustebinti nepavyks. Būtent todėl visi jų gamintojai stengiasi sukurti kažką naujo ir išskirtinio. Todėl ši rinka keičiasi bei atsinaujina ypatingai dideliu tempu. Pirmiausia, stengiamasi didinti vaizdo kokybę, o tai padaryti leidžia aukštesnė ekrano raiška. Taip pat svarbiu aspektu tampa ir televizoriaus dizainas, tad gamintojai stengiasi, jog jis būtų kuo plonesnis bei puikiai derėtų prie interjero, to pavyzdžiu galėtų būti 49″ UHD 4K Curved Smart TV RU7372 serija 7, kuriuose puikiai suderintas naujoviškas dizainas ir kokybiškas vaizdas, tačiau rinkoje tokių naujienų yra tikrai ne viena. Todėl gamintojai stengiasi, kad televizorius turėtų ir plačią atliekamų funkcijų paletę, todėl šiuolaikiniai gaminiai neretai vadinami išmaniaisiais.

Kuo ypatinga 49″ UHD 4K Curved Smart TV RU7372 serija 7 UE49RU7372UXXH?

Kaip kiekvienas naujas gaminys, taip ir ši serija turi savo išskirtinius bruožus, kurie leidžia konkuruoti su panašiais kitų gamintojų produktais. Pirmiausia, ši serija išsiskiria didele ekrano raiška bei išskirtiniu dizainu, aišku, prie to prisideda ir pakankamai didelis ekrano dydis. Be to, šios serijos gaminiai veikia prisijungę prie interneto, kas leidžia dar labiau praplėsti jų galimybes, o vartotojams suteikti pačią geriausią patirtį. Ir leidžia nuveikti gerokai daugiau, negu vien žiūrėti įprastas televizijos programas, o netgi ir jų stebėjimas bus žymiai kokybiškesnis, lyginant su senesniais televizorių modeliais. Samsung televizoriai internetu už itin geras kainas. Rinkitės tai, kas kokybiška.