50 UHD 4K Smart TV RU7172 serija 7 UE50RU7172UXXH

50″ UHD 4K Smart TV RU7172 serija 7 UE50RU7172UXXH naujos kartos televizorius, kuris yra itin kokybiškas. Samsung – rinkis tai, kas iš tiesų gerai. 

Kiek kainuoja Samsung televizorius?

  • Lietuvoje +/- 700 Eur
  • Lenkijoje +/- 650 EUR

Kas naujo?

  • UHD skiriamoji geba
  • HDR
  • Turinio sinchronizavimas ir dalijimasis
  • Filmavimo kamera

Augant interneto svarbai kasdieniniame gyvenime, tikriausiai, nieko nestebina, jog tokiu būdu galima įsigyti ir televizorių. Taip pat dauguma žino, jog perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi nereikia niekur išeiti iš namų, jog gautumėte norimą daiktą. Tačiau tai nėra vieninteliai interneto privalumai. Taip perkant galima sutaupyti ir pinigų, aišku, nereiškia, kad internete visada bus pigiau, tačiau neretai yra būtent taip. Ir tą galima paaiškinti labai paprastai, internetiniams prekeiviams nereikia turėti ir išlaikyti parduotuvės patalpų, rūpintis jų interjeru, tai leidžia sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos galima panaudoti sumažinant prekių kainas. Tai leidžia sutaupyti ir perkantiesiems, o kartu ir pačiai internetinei parduotuvei sėkmingai konkuruoti tradicinėmis.

50 UHD 4K Smart TV RU7172 serija 7 UE50RU7172UXXH

Kokios tendencijos vyrauja televizorių rinkoje?

Dabar praktiškai kiekvienų namų neatsiejamas atributas yra televizorius, tad nekeista, jog ir ši rinka yra ypatingai plati. O tarp įvairių prekinių ženklų vyksta nuolatinė konkurencinė kova, kur visi stengiasi pasiūlyti kuo daugiau išskirtinių produktų. Periodiškai gamintojai išleidžia tam tikras serijas savo produktų, kurie pasižymi tam tikromis naujomis savybėmis, pavyzdžiui, 50″ UHD 4K Smart TV RU7172 serija 7 UE50RU7172UXXH. Dažniausiai, tokia nauja serija yra kažkokiais parametrais geresnė už prieš tai buvusią. Tačiau žmonės mūsų šalyje nėra linkę keisti televizorių labai dažnai, tačiau kai tai daro, dažniausiai renkasi iš naujausių modelių.

50 UHD 4K Smart TV RU7172 serija 7 UE50RU7172UXXH

50″ UHD 4K Smart TV RU7172 serija 7 UE50RU7172UXXH ir kuo ypatingas šis produktas?

Aišku, renkantis televizorių, galutinis pasirinkimas yra kiekvieno asmeninis sprendimas, tačiau kiekvienas produktas pasižymi specifinėmis savybėmis, į kurias verta atkreipti dėmesį. Būtent todėl mes apžvelgsime vieną iš naujausių šios serijos gaminių. Pirmiausia, jis priskiriamas išmaniesiems įrenginiams, todėl nekils jokių problemų, jeigu sugalvosite televizoriaus pagalba naršyti internete, o kartu tai suteikia ir daugybę papildomų funkcijų. Be to, šis įrenginys pasižymi ne tik dideliu ekranu, bet ir aukšta ekrano raiška, kas garantuoja kokybišką vaizdą, kad ir ką nuspręstumėte žiūrėti. Tai pat jis yra ypatingai plonas, todėl tiks prie namų interjero. Užsisakykite kokybiškus produktus. Samsung televizoriai parduodami jau ne pirmus metus ir yra itin kokybiški.