65 UHD 4K Smart TV NU7022 serija 7 UE65NU7022KXXH

65″ UHD 4K Smart TV NU7022 serija 7 UE65NU7022KXXH – Samsung televizorius už gerą kainą ir tikrai gera kokybė.

Kiek kainuoja toks televizorius?

  • +/- 680 EUR

Koks išskirtinumas?

  • UHD skiriamoji geba
  • HDR
  • „PurColour“
  • 3,840 x 2,160 Raiška

Sunkiausia yra išsirinkti, kokį konkretų modelį pirkti, kadangi jų pasirinkimas yra ypatingai didelis. Tačiau net ir atlikus šį pasirinkimą susiduriame su dar vienu klausimu – pirkti internetu ar vykti į įprastą parduotuvę. Pirmiausia, perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi nereikia niekur išeiti iš namų, jog įsigytumėte norimą daiktą. Tačiau taip perkant galima sutaupyti ir pinigų, aišku, tai nereiškia, kad visada prekės internete bus pigesnės, tačiau tokia tendencija pastebima dažnu atveju. O taip yra todėl, jog internetiniams prekeiviams nereikia išlaikyti parduotuvės, į kurią ateina žmonės, todėl jie gali nemažai sutaupyti, o sutaupytus pinigus panaudoti mažinant produktų kainas, tai leidžia jiems sėkmingai konkuruoti su įprastomis parduotuvėmis, o pirkėjams sutaupyti.

Koks televizorius yra geriausias?

Panašus klausimas, tikėtina, kankina ne vieną, kai iš daugybės mums siūlomų gaminių reikia išsirinkti vieną. Juk visi norime, kad pasirinkimas būtų pats geriausias, tačiau svarbu suprasti, kad vieno geriausio varianto nėra ir jis labiausiai priklauso nuo jūsų pačių. Pavyzdžiui, jeigu jūsų kambarys didelis, tuomet reikėtų rinktis ir didesnį televizorių, negu gyvenant labai mažame kambaryje. Tad aptarsime, kokie yra populiariausi televizoriai šiuo metu. Pirmiausia, jie pasižymi aukšta ekrano raiška, yra pakankamai ploni bei turi galimybę prisijungti prie interneto, todėl vadinami išmaniaisiais, o norintiems konkretumo, tokio televizoriaus pavyzdys galėtų būti 65″ UHD 4K Smart TV NU7022 serija 7 UE65NU7022KXXH.

65 UHD 4K Smart TV NU7022 serija 7 UE65NU7022KXXH

Kuo ypatinga 65″ UHD 4K Smart TV NU7022 serija 7?

Jeigu jau svarstote apie šios serijos gaminio pirkimą arba tiesiog domitės tokiu variantu, tuomet tikrai aktualu bus sužinoti, kokiomis savybėmis pasižymės šis gaminys. Pirmiausia, jis turi gana didelį ekraną, tačiau tuo pačiu pasižymi ir nedideliu storiu. Be to, šis televizorius pasižymi itin aukšta ekrano raiška, tačiau tai dar ne visi jo privalumai. Jis dar taip pat yra išmanusis, kas reiškia tai, jog jis gali prisijungti prie interneto, o tai dar labiau praplečia jo galimybes bei jo šeimininko galimybes, kokias funkcijas galima atlikti pasinaudojant televizoriumi. Kodėl Samsung televizoriai ir tikrai naudingi eksperto patarimai klientams.